Firma Profili

Demonte Fuarcılık Hizmetleri 2001 yılından beri tasarımdan stand uygulamasına kadar anahtar teslim ptofesyonel stand hizmeti vermekteir. Demonte, müşterilerin kurumsal kimliğine uygun özel ve modüler çözümler sunmaktadır.

Firma ve atölyemiz istanbul Atatürk havalimanına 8km uzaklıtadır. Popüler fuar merkezlerine yakın konumda hizmet vermekteir. cnr 8 km, tüyap 12 km'dir.

Demonte 15 kişilik profesyonel kadrosuyla orta doğu'dan Avrupa'ya kürüsel projeler yüretmek için tedarikçeleriyle birlikte hizmet sunmaktadır.

Biz Ne İş yapıyoruz?

Bizim proje ofisimiz müşteri istekleri doğrultusunda gerekirse alternatif tasarımlarla birlikte fikirlerini 3D tasarımlar olarak müşterilerimize sunarız. Biz tüm müşterilerimiz için tasarım onayından önce %100 müşteri memnuniyetinden emin olmak isteriz. Müşteri onayı ile birlikte, projeye uygun en iyi ve kaliteli malzeme ve modülleri kullanarak atölyemizde üretilmekteir. Anahtar teslim projeler; tasarım, imalat, modüler ekipmanlar, mobilya, zemin döşeme, aydınlatma ve elektirk kablolama, montaj ve demontaj ve teknik destek içerir.

Tecrübe ve projeler

Demonte fuar hizmetleri, başta turizm, sağlık, oromasyon, güvenlik, tekstil, gıda, ulaşım, petrol ve gaz olmak üzere geniş bir sektörde yerel ve küresel şirketler için birçok projeye imza atmıştır.

Hedeflerimiz

Firmanızın da katılacağı fuarlarda size yardımcı olmak, tanıtımınızda yanınızda olmak için sizinle çalışmayı size fayda getireceğimize inanmaktayız.

Tecrübe, kalite ve başarıyı yansıtan standlardan bir tanesini de sizin için yapmaktan gurur duyarız.